Restauracja Kamienny Kasztel
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Restauracja Kamienny Kasztel
Kilka słów
o
Kamiennym Kasztelu
      Restauracja Kamienny Kasztel to wymarzone miejsce na romantyczną kolacje, kameralne przyjęcie, spotkania towarzyskie i biznesowy lunch.
Dyskretny i dobrze wykwalifikowany personel zaspokoi życzenia gości oraz zapewni miłą i wyjątkową atmosfere, w której każdy poczuje się wyśmienicie.
Dodajemy do tego oryginalny wystrój wnętrz , który nawiązuje do specyficznego klimatu i ciepłego uroku staropolskiego grodu.
Do dyspozycji gości pozostawiamy bezpłatny parking.

Lokal posiada terminal Service, któy obsługuje karty płatnicze.
W naszej Restauracji znajdą Państwo tradycyjne dania kuchni staropolskiej i śląskiej. Specjalnością są dania z opalanego drewnem bukowym pieca.Ponadto w obecnym menu zarezerwowaliśmy miejsce dla dań przyrządzonych wg. oryginalnych receptur stanowiących podstawę najpopularniejszych potraw kuchni światowej.
Zadbaliśmy również o naszych najmniejszych gości. Uprzejmie informujemy ,że Restauracja Kamienny Kasztel przygotowała specjalną ofertę dla rodziców i ich dzieci. Podczas spotkań
i uroczystości rodzinnych nasi animatorzy poświęcą czas najmłodszym a Państwo będą mogli rozkoszować się klimatem uroczystości.
Opis lokalu
Sławni goście Kasztela
Nasi Partnerzy
Strona główna
O nas
Wydarzenia
Menu
Przyjęcia
Wesele
Galeria
Rezerwacja
Kontakt